Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací
zde
.
Nastavení
Souhlasím
Přejít na obsah
Přihlášení k vašemu účtu
E-mail
Heslo
Nevyplňujte toto pole
Surname
Přihlásit se
Nová registrace
Zapomenuté heslo
Pokračovat do košíku
Kontaktujte nás
Přihlášení
Hledat
Nákupní košík
Prázdný košík
MIELE
Uklizená domácnost
Vysavače
,
Sáčky a filtry do vysavače
,
Příslušenství k vysavačům
,
Miele Exclusive
,
Akce a kampaně
Péče o prádlo
Pračky
,
Sušičky
,
Příslušenství pro pračky, sušičky a žehlící systémy
,
Žehlící systémy
,
Akční modely - pračky a sušičky
,
Sety spotřebičů Miele
,
Miele Outlet
Kuchyně
Varné desky
,
Myčky
,
Pečení a příprava v páře
,
Mikrovlnné trouby
,
Chlazení a vinotéky
,
Kávovary
,
Odsavače par
,
Příslušenství do kuchyně
Chemie Miele
Na praní
,
Do sušičky
,
Do myčky
,
Péče o přístroje
,
Sety chemie
Příslušenství
Příslušenství pro odsavače par
,
Příslušenství pro chlazení a vinotéky
,
Příslušenství pro pečení a přípravu v páře
,
Příslušenství pro varné desky
,
Příslušenství pro myčky nádobí
,
Příslušenství pro kávovary
MIELE Professional
Pračky
Myčky
Sušičky
Příslušenství
JURA
Káva
Automatické kávovary
Profesionální kávovary
Kávový servis
Šálky a lžičky
Příslušenství
Výrobky pro údržbu
Liebherr
Lednice
Mrazáky
Chladničky na víno
BORA
Varné desky s odsavačem
Parní a pečící systémy
Chladící a mrazící systémy
Osvětlení
Příslušenství a doplňky
KitchenAid
Konvice
Kuchyňské roboty
Toustovače
Tyčové a ruční mixéry
Food processory
Ostatní
LEIFHEIT
SodaStream
Bombičky
,
Láhve na pití
,
Výrobníky sody
,
Sirupy
ETA
Kuchyně a vaření
,
Domov a úklid
,
Velké spotřebiče
,
Péče a zdraví
Doprava a platba
Kontakty
Přihlášení
Více
Domů
/
MIELE
/
Chemie Miele
Chemie Miele
, Strana 3
Na praní
Do sušičky
Do myčky
Péče o přístroje
Sety chemie
Nejprodávanější
Prací prostředek Miele UltraPhase All in Two - sada 5 kartuší 1 a 2 (5 x 1,4 l)
Skladem
2557
2 290 Kč
(1 892,56 Kč bez DPH)
2 790 Kč
–3 %
Miele PowerDisk All in 1, sada 12 kusů
Skladem
2018
Původně:
2 790 Kč
(–3 %)
2 690 Kč
(2 223,14 Kč bez DPH)
Prášek do myčky, 1,4 kg
Skladem
10528410
530 Kč
(438,02 Kč bez DPH)
Prací prostředek Miele UltraPhase Set 6 x 1,4 l
Skladem
11997214EU3
2 390 Kč
(1 975,21 Kč bez DPH)
MIELE UltraPhase 1 kartuše Prací prostředek 1,4 l
Skladem
11504400
430 Kč
(355,37 Kč bez DPH)
Zobrazit více produktů
Řazení produktů
Nejprodávanější
Nejlevnější
Nejdražší
Abecedně
65
položek celkem
Otevřít filtr
Cena
130
Kč
3399
Kč
1
130
3399
Na skladě
61
Akce
38
Novinka
2
Rozbalit filtr
Značky
Miele
64
Položek k zobrazení:
65
Výpis produktů
Miele Prací prostředek Caps Outdoor (balení 6 kapslí)
Skladem
289,26 Kč bez DPH
350 Kč
/ ks
Měrná cena:
58,33 Kč / 1 ks
Do košíku
649
Miele Prací prostředek Caps ImpraProtect (3 ks) ( naimpregnuje vaše speciální oděvy)
Skladem
388,43 Kč bez DPH
470 Kč
/ ks
Měrná cena:
156,67 Kč / 1 ks
Do košíku
648
Náhradní žiletky, 10 kusů pro čisticí škrabku.
Skladem u Miele
404,96 Kč bez DPH
490 Kč
/ ks
Do košíku
4380630
Miele Silikonový tuk ke kávovarům 6 g
Skladem
355,37 Kč bez DPH
430 Kč
/ ks
Do košíku
5132001
Víceúčelová utěrka z mikrovlákna, 1 kus
Vyprodáno
223,14 Kč bez DPH
270 Kč
/ ks
Měrná cena:
270 Kč / 1 ks
Detail
7006550
Miele DishClean ošetřovač myčky 160 g
Skladem
322,31 Kč bez DPH
390 Kč
/ ks
Měrná cena:
2 437,50 Kč / 1 kg
Do košíku
9959330
Akce
Odvápňovací prostředek Miele 250 g
Skladem
305,79 Kč bez DPH
370 Kč
/ ks
Měrná cena:
1 480 Kč / 1 kg
Do košíku
10131060
Sada utěrek MicroCloth, 3 ks
Skladem
322,31 Kč bez DPH
390 Kč
/ ks
Měrná cena:
130 Kč / 1 ks
Do košíku
10159570
Akce
Miele čistič nerezu SteelCare
Skladem
355,37 Kč bez DPH
430 Kč
/ ks
Měrná cena:
1 720 Kč / 1 l
Do košíku
11023350
Akce
Miele Čisticí prostředek rozvodů mléka, 100 ks
Skladem
818,18 Kč bez DPH
990 Kč
/ ks
Měrná cena:
9,90 Kč / 1 ks
Do košíku
11201280
Akce
Miele PowerDisk All in 1, 400 g
Skladem
239,67 Kč bez DPH
290 Kč
/ ks
Do košíku
11093140
Akce
Miele Tablety do myčky UltraTabs Power 60 ks
Skladem
537,19 Kč bez DPH
650 Kč
/ ks
Do košíku
11295770
Miele Caps Aviváž Aqua 9 kapslí
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
173,55 Kč bez DPH
210 Kč
/ ks
Měrná cena:
23,33 Kč / 1 ks
Do košíku
11486050
Miele Caps Booster kapsle 6 PD
Vyprodáno
206,61 Kč bez DPH
250 Kč
/ ks
Měrná cena:
41,67 Kč / 1 ks
Detail
11648370
Caps Sport ( na zpocené prádlo)
Skladem
206,61 Kč bez DPH
250 Kč
/ ks
Měrná cena:
41,67 Kč / 1 ks
Do košíku
11485940
Miele Caps Wool Care kapsle 9 PD ( jemné prádlo, vlna, svetry a pod.)
Skladem
206,61 Kč bez DPH
250 Kč
/ ks
Měrná cena:
27,78 Kč / 1 ks
Do košíku
11485740
Caps CottonRepair ( na oživení barev a odstranění žmolků)
Skladem
363,64 Kč bez DPH
440 Kč
/ ks
Měrná cena:
146,67 Kč / 1 ks
Do košíku
10757290
Ovládací prvky výpisu
Stránkování
Nacházíte se na straně 3 z 3.
1
3
65
položek celkem
Nahoru
O nás
Calta Elektro dodává výrobky ověřených značek již od roku 1995.
Autorizovaný prodejce
značek Miele, Jura a Bora.
Kamenné prodejny
v Milevsku a Písku
Nabízíme
Montáž, zaškolení a odvoz starého spotřebiče
Cenové nabídky a lepší cena
Připravíme nabídku na míru. Našli jste lepší cenu? Zavolejte nám +420 724 500 732
Vytvořil
Shoptet
| Design
Shoptak.cz
...